4 iemesli izvēlēties mēbeles pēc pasūtījuma

Lai arī mēbeļu veikalos un citās tirdzniecības vietās ir pieejams daudzveidīgs mēbeļu klāsts, plaši izmantota iespēja ir arī mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma. Un ne velti – šāds risinājums sniedz vairākas būtiskas priekšrocības. Lasiet raksta turpinājumu, lai uzzinātu, kādēļ mēbeles pēc pasūtījuma var būt laba ideja.

1. Unikāls mēbeļu dizains

Mēbeļu ražošana pēc individuāla pasūtījuma ļauj pielāgot dizainu atbilstoši Jūsu prasībām un kopējam telpas interjeram.

2. Nestandarta risinājumi

Viens no iemesliem, kādēļ cilvēki neatrod vajadzīgo standarta mēbeļu piedāvājumā, ir mēbeļu neatbilstība vajadzīgajiem parametriem. Piemēram, ja virtuve ir neliela vai tai ir nestandarta plānojums, virtuves mēbeles pēc pasūtījuma var būt laba opcija.

3. Kvalitatīvi materiāli

Mēbeļu, piemēram, virtuves iekārtas izgatavošana pēc pasūtījuma parasti nozīmē arī lielāku kvalitāti. Turklāt tā ir iespēja izvēlēties vajadzībām un telpas specifikai atbilstošus materiālus. Piemēram, iebūvējamās virtuves izgatavošanai ir vērts izmantot izturīgus, viegli kopjamus materiālus.

Iebūvētie skapji un citas mēbeles pēc individuāla pasūtījuma ir laba opcija arī tad, ja mājokļa interjerā vēlaties ekoloģiskus un ilgtspējīgus risinājumus.

4. Drošības risinājumi

Ja mājsaimniecībā uzturas mazi bērni, īpaši jādomā par drošības risinājumiem. Mēbeļu izgatavošana ļauj izvēlēties un pielāgot tādus risinājumus, kas ne tikai labi izskatās, bet arī ir droši kā mājiniekiem, tā viesiem.

Ko ņemt vērā pirms mēbeļu pasūtīšanas?

Mēbeles pēc pasūtījuma sniedz vairākas priekšrocības, tomēr ir jārēķinās ar to, ka tās parasti izmaksā vairāk nekā standarta risinājumi. Tāpat ir jārēķinās ar ilgāku izgatavošanas laiku. Tomēr kvalitātē ieguldītais noteikti atmaksāsies!

Kvalitatīvas mēbeles visām prasībām

Vajadzīgs iebūvējamais skapis vai virtuves mēbeles? Ja vēlaties unikālu risinājumu, ieskatieties uzņēmuma “UP Mēbeles” piedāvājumā!

“UP Mēbeles” zinošie meistari konsultēs un palīdzēs Jūsu mājokli iekārtot pārdomāti – piemeklējot kvalitatīvākos un izdevīgākos risinājumus. Izvēlei tiek piedāvāts plašs materiālu un furnitūras klāsts un jaunākās tehnoloģijas, kas garantē labu un ilgtspējīgu rezultātu.

“UP Mēbeles” izgatavo virtuves iekārtas, iebūvējamos skapjus, kāpnes un citus risinājumus atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Apskatiet piedāvājumu un uzziniet sava projekta izmaksas www.up-mebeles.lv jau tagad!