Aveņu lapu tēja Jūsu labsajūtai un veselībai

Tēja ir viens no senākajiem dzērieniem, tā ir arī daļa no teju ikvienas tautas kultūras. Arī Latvija var lepoties ar bagātīgām pļavām un mežiem, kur ievākt dažādas zāļu tējas. Un izvēle, gluži tāpat kā tēju iedarbība, patiešām ir daudzveidīga, ļaujot ikvienam izvēlēties savai gaumei un vajadzībām piemērotāko.

Aveņu lapu tēja – vasaras garša

Ja vēlaties savu tēju plauktiņu papildināt ar jaunām garšu niansēm, iepazīstieties ar gardo un aromātisko aveņu lapu tēju – varbūt tā kļūs par Jūsu nākamo izvēli?!

Meža aveņu lapu tēja ir viena no aromātiskākajām un garšas ziņā bagātīgākajām tējām. Tā raisa atmiņas par vasaru un saldām meža avenēm, ļaujot piedzīvot veselu sajūtu gammu. Ne tikai tas – aveņu lapu tēja palīdz uzlabot ne vien garastāvokli, bet arī veselību. Tai piemīt sviedrējošas, pretiekaisuma īpašības, tēja palīdz arī gripas un augšējo elpceļu iekaisuma gadījumā. To var lietot arī kā līdzekli vielmaiņas uzlabošanai.

PLŪKT – plašs izcilu tēju piedāvājums

Ja Jums ir svarīga tējas kvalitāte, ieskatieties uzņēmuma PLŪKT piedāvājumā, kur atradīsiet bioloģiski sertificētas, tepat Latvijas pļavās un mežos ievāktas tējas. Izvēlei ne tikai aveņu lapu tēja, bet arī citas garšas un to kombinācijas. Piedāvājumā atradīsiet gan klasiskas, labi zināmas vērtības, gan pilnīgi jaunas, unikālas garšas. Apskatiet piedāvājumu www.plukttea.com un dodieties neaizmirstamā garšu piedzīvojumā.

PLŪKT tējas nams atrodas Madonas novada Praulienā, tur arī tiek vāktas tējas un organizētas izzinošas meistarklases šī dzēriena cienītājiem. Autentiskās Ziemeļu tējas meistarklases laikā dalībnieki izzina daudzveidīgo tējas pasauli, kā arī izbauda degustāciju. Meistarklase var kļūt par lielisku piedzīvojumu draugu un ģimenes lokā, atklājot un no jauna novērtējot mūsu savvaļas pļavu un mežu sniegtās bagātības.

PLŪKT aromātiskās tējas ir iecienījuši ne tikai vietējie, bet arī tējas baudītāji ārvalstīs – tējas tiek eksportētas uz 22 valstīm, iepazīstinot ar Ziemeļu savvaļas pļavu un mežu bagātībām arī citu valstu iedzīvotājus.

Interneta veikala www.plukttea.com piedāvājumā atradīsiet arī lieliskus dāvanu komplektus, ar ko iepriecināt draugus, radus un kolēģus – ikvienu, kurš novērtē izcilu tējas kvalitāti.