Būvmateriālu veikals “Vides Tehnika” – kvalitatīvi risinājumi Jūsu mājoklim

Aktuāla mājokļa siltināšana, apkures sistēmas uzstādīšana vai cita veida labiekārtošanas darbi? Kvalitatīvus materiālus Jums aktuālā projekta īstenošanai piedāvā būvmateriālu veikals “Vides Tehnika”. Uzņēmums “Vides Tehnika” dibināts 2008. gadā, un tā misija ir piedāvāt klientiem ilgtspējīgus, profesionālus tehniskos risinājumus un augstākās kvalitātes materiālus.

Apkures sistēmas

Būvmateriālu veikals piedāvā dažāda veida apkures sistēmas no pasaulē atzītiem ražotājiem. Klientu ērtībām tiek nodrošinātas konsultācijas, kas ļaus izdarīt labāko un ilgtspējīgāko pirkumu. Izvēlei tiek piedāvāti visa veida apkures katli, radiatori, kurināmais un citi siltumapgādes risinājumi.

Siltināšanas materiāli

Uzņēmuma piedāvājumā ir arī kvalitatīvi siltināšanas materiāli. Plašais materiālu klāsts ļauj katram atrast savām vajadzībām, prasībām un vēlmēm atbilstošu risinājumu. Šie ir tikai daži no variantiem, ko piedāvā “Vides Tehnika” –

  • Akmens vate ir iecienīts un atzinīgi novērtēts siltumizolācijas materiāls;
  • Populārs risinājums ir arī ekovate. Tas ir vienkārši lietojams un ekoloģisks materiāls ar plašu pielietojumu;
  • Kokšķiedru plāksnes, savukārt, ir ekonomisks siltumizolācijas materiāls, kas ir izturīgs pret aukstumu un mitrumu, tādēļ ir īpaši piemērots Latvijas klimatiskajiem apstākļiem;
  • Kokšķiedras vate ir ekoloģisks materiāls, kas ļaus nodrošināt vienlaidu siltumizolācijas slāni.

Lai saprastu, kuri siltināšanas materiāli būs piemērotākie, izvērtējiet savas vajadzības un vajadzības gadījumā konsultējieties ar speciālistiem.

OSB plāksnes

Sev vajadzīgo risinājumu veikalā atradīsiet arī tad, ja ir aktuālas OSB plāksnes. Tās ir izturīgas, tiek izmantotas celtniecībā un dažādos remontdarbos. Skaidu plāksnes ir izturīgas pret mitrumu un mehāniskiem bojājumiem.

OSB plāksnes tiek izgatavotas no garām koku šķiedrām, un līdzinās labi zināmajām MDF plāksnēm, tikai ir izturīgākas. Skaidu plāksnes pieejamas dažādos izmēros un biezumos – apskatiet piedāvājumu un izvēlieties vajadzīgās!

Uzņēmuma piedāvājumā ir arī vairāki pakalpojumi:

  • Profesionāļu konsultācijas, kas ļaus atrast labāko risinājumu jebkurā situācijā;
  • Būvniecības darbi sertificētu speciālistu vadībā;
  • Teritoriju labiekārtošanas un apsaimniekošanas darbi.

Apkures sistēmas, siltināšanas materiāli, dažāda veida pakalpojumi – tas viss un vēl vairāk atrodams “Vides tehnika” piedāvājumā. Apskatiet, lai uzzinātu vairāk www.videstehnika.lv.