Dāvana vīrietim

dāvana vīrietim

Dāvana vīrietim

Atrast piemērotas dāvanas vīrietim ne vienmēr ir tas vienkāršākais uzdevums, jo bieži vien tiek sacīts, lai svētkos neko viņam nedāvina. Tad nu priekšā ir misija noskaidrot, kā lai pa kluso izvēlas vīrietim piemērotāko un noderīgāko dāvanu svētkos.

Šajā rakstā esam dāvanas izvēles procesu nedaudz atvieglojuši, sniedzot 20 dāvanu idejas vīrietim. Tās ir praktiskas, oriģinālas un sirdi sildošas – piemērotas gan dzimšanas dienai, gan citiem svētkiem dažādās sezonās.

1. Noderīga dāvana hobijam

dāvana hobijam

Katram vīrietim ir vismaz viena nodarbe, kam viņš atvelta savu brīvo laiku. Tie var būt klasiski hobiji kā makšķerēšana un medīšana vai nedaudz modernāki hobiji – fotografēšana, motosports, orientēšanās skrējieni, peldēšana utt. Jebkuram no šiem hobijiem ir nepieciešami dažādi gadžeti, kas vīrieša aizraušanos varēs attīstīt. Dāvanu karte hobijam ir lieliska dāvana vīrietim, jo viņš pats varēs izvēlēties savam vaļaspriekam nepieciešamo. Šādas dāvanu kartes iespējams iegādāties dāvanu karšu portālos, kā, piemēram, FromMe.lv.

2. Brauciens ar kvadraciklu

brauciens ar kvadraciklu

Ar vien populārākas paliek sajūtu dāvanas, ko iespējams izbaudīt un piedzīvot. Vīriešiem bieži vien patīk ekstrēmākas lietas, ko pamēģināt pirmo reizi vai atkārtoti ar iespēju uzlabot savas iemaņas. Brauciens ar kvadraciklu ir dāvana, kas vīrietim ļaus pamatīgi iztrakoties, izbaudīt ātrumu un dabas klātesamību. Kvadraciklu trases parasti atrodas tiem speciāli izveidotā trasē, kas vīrietim ļaus gan mierīgi pabraukāties un palūkoties apkārt, gan arī kārtīgi iztrakoties un ļauties mirklim.

3. Kvalitatīvu instrumentu komplekts

instrumenti

Dāvana īstenam mājas saimniekam varētu būt labu un kvalitatīvu instrumentu komplekts. Šis dāvanas variants varētu būt piemērots gan draugam, gan tētim dzimšanas dienā. Šī ir lieliska dāvana, ko pasniegt kādam draugam tikko ievācoties jaunā mājvietā un nodrošinot ar pirmās nepieciešamības instrumentiem. Tāpat jaunu instrumentu komplektu spēs novērtēt arī ikviens tētis – lai viņam mājās vienmēr viss būtu sataisīts un savā vietā novietots. 

4. Barbekjū komplekts

bbq instrumenti

Ja jubilāram patīk gatavot gaļu un savā draugu lokā viņš vienmēr ir tas, kurš grilē šašliku vai piknika desiņas uz grila, tad lieliski piemērota dāvana ir barbekjū komplekts. Šāda dāvana vislabāk ir piemērota tuvojoties vasarai, kad atkāta gaļas cepšanas sezona. Taču tik pat labi īstenam grilmeistaram barbekjū komplekts noderēs arī ziemā, gatavojot savā virtuvē. Būs vēl viens lielisks iemesls ar nepacietību gaidīt siltu pavasari, lai ciemos saaicinātu radus un draugus uz kārtīgu šašlika pikniku.

5. Lidojums ar deltaplānu

lidojums ar deltaplānu

Sajūtu dāvanas ir patīkami saņemt, jo ir zināms, ka dāvanas saņēmējam ar to pasniedzam neaizmirstamu piedzīvojumu un jaunas atmiņas. Lidojums ar deltaplānu ir viena no šādām sajūtu dāvanām, kas jubilāram ļaus lidot vairāku simtu metru augstumā pāri Rīgas centram un viekārši baudīt mirkli. Aktīvā sezona ir no agra pavasara līdz vēlam rudenim. Lidojums notiek kopā ar profesionālu pilotu ar kuru, starp citu, iespējams sarunāt arī nolidot garām savai mājai. Šī ir fantastiska dāvana, kas uzdāvinās emocijas un citu perspektīvi!

6. Eleganta pildspalva ar blociņu

pildspalva

Vīrieši bieži vien novērtē praktiskas dāvanas, jo tās ikdienā noderēs un tiks izmantotas. Tomēr ne vienmēr šis domāšanas veids palīdz, jo ir vīrieši, kuriem jau viss nepieciešamais ir. Svētku reizēs gribās viņus apsveikt, bet nav īsti skaidrs, kā. Tad nu klasiska dāvanas ideja varētu būt eleganta pildspalva ar blociņu. Pierakstiem ikdienā vajadzētu būt līdzi ikvienam vīrietim – īpaši, ja lielu daļu dienas viņš pavada ofisā vai nemitīgās sapulcēs.

7. Aizraujoša grāmata

grāmata

Ja vīrietim patīk lasīt, tad viņa interešu lokam atbilstoša grāmata varētu būt lieliskas dāvanas ideja. Galvenais ir trāpīt ar precīzu grāmatas izvēli un žanru. Varbūt viņam patīk ceļojumu, piedzīvojumu grāmatas. Vai arī varbūt viņš dod priekšroku pamācības grāmatām par biznesu, uzņēmējdarbību, hobija attīstību, psiholoģiju u.c. tematiem. Grāmatnīcas ir pilnas un, ja vien zini vīrieša interešu loku, tad noteikti varēsi atrast ko tādu, kas viņam sagādās prieku un ļaus uzzināt ko interesantu.

8. Īpašu aliņu komplekts

alus

Tiem, kam garšo alus, bieži vien arī patīk izmēģināt dažādus aliņus – gan ražotājus, gan jaunos produktus. Veikalu plaukti ir pilni ar dažādiem aliem un steigā mēdzam pieturēties pie klasikas, ko jau zinām un sen esam iemīļojuši. Sagatavojot dāvanu vīrietim, izmēgini šogad ko jaunu un izveido viņma pašam savu aliņu komplektu. Skaisti sapako īpaši izvēlētus aliņus, kas varētu atbilst vīrieša gaumei. Pievieno dažus našķus un dāvana ir gatava!

9. Bluetooth skaļrunis

bluetooth tumbiņa

Bluetooth skaļrunis ir laba dāvana jaunāko tehnoloģiju cienītājiem. Tiem, kas labprāt mūziku ņem līdzi visur, kur dodās, bezvadu tumbiņa bez šaubām noderēs. Pirms dāvanas iegādes jāpārliecinās par to, ka izvēlētais skaļrunis ir kvalitatīvs un ar labu skanējumu. Izvēloties dāvanu, vienmēr jāpadomā par labāko pieejamo iespēju – īpaši dāvinot vīrietim kādu praktisku gadžetu. Īsts muzikas cienītājs vienmēr spēs noteikt audio tehnoloģiju kvalitāti!

10. Aizraujoša izlaušanās spēle

kvests

Aktīvam vīrietim, kurš labprāt dodas pretī jauniem izaicinājumiem, piemērota dāvana varētu būt izlaušanās istabas apmeklējums. Tās ir speciāli izveidotas istabas jeb kvesti – spēle, kuras mērķis ir vienas stundas laikā izlausties no istabas, sekojot līdzi dažādām norādēm. Vīrietis šo piedzīvojumu varēs izbaudīt ar 1-3 draugiem. Istabas ir tematiski iekārtotas un parasti tiek piedāvātas dažādu žanru spēles – šausmu trilleris, pasakas, detektīva izmeklējumi utt. Šī ir forša iespēja iejusties dažādās lomās un atrisināt mīklas!

11. Pārsteiguma ballīte

ballīte

Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem tiek novērtēts vairāk par visām pasaules dāvanām. Tāpēc, ja šogad nezini, ko uzdāvināt un jubilārs neizrāda interesi par savu svētku svinēšanas rīkošanu, uzņemies šo aktivitāti pats! Lai padarītu svētku īpašākus, paturi to par noslēpumu un pārsteidz vīrieti svētku vakarā ar visiem viņa draugiem un ģimenes locekļiem. Atliek vien izvēlēties skaistu lokāciju un saaicināt ciemiņus! 

12. Sporta pulkstenis

sporta pulkstenis

Vīrietim, kurš ikdienā seko līdzi savai veselībai vai labprāt iesāktu to darīt, noderīga dāvana būs sporta pulkstenis. To iespējams valkāt ne tikai sporta treniņu laikā, bet arī ikdienā, jo mūsdienu sporta pulksteņi izskatās tik pat eleganti un klasiski, kā parastie rokas pulksteņi. Tikai sporta pulkstenī ir iebuvētas dažādas funkcijas, kas palīdz sekot līdzi aktivitāšu līmenim un vispārējai veselībai. Tās viesbiežāk ir sekojošas – soļu skaitītājs, sirds ritma mērītājs, aktivitātes līmeņa fiksētājs, stresa un miega regulētājs utt. Lieliska dāvana īpašos svētkos!

13. Oriģināls t-krekls

t-krekls

T-krekls ir apģērba gabals, kurš ir katra vīrieša skapī. Tas ir tik universāls, jo t-kreklus var valkāt ikdienā tik daudzos gadījumos – gan mājās, gan ārpus tām. Stilīgs t-krekls ar oriģinālu dizainu varētu būt lieliska dāvana vīrietim. Jāizvēlas tāds dizains vai logo, kas viņam kaut ko nozīmēs un nebūs sastopams katrā lielākajā veikalā. Laba ideja ir arī kreklu personalizēt ar savu dizainu un apdruku. Personalizētas dāvanas, arī t-krekls, vienmēr tiks novērtētas vairāk.

14. Šveices kabatas nazis

šveices nazītis

Šveices nazītis ir laba dāvana, kas noderētu praktiskam vīrietim gan ikdienā, gan arī atpūtā pie dabas un pārgājienos. Tas ir gadžets, kurš vienmēr noderēs visnegaidītākajās situācijās. Kabatas nazītis ir visai mazs, tāpēc arī neaizņems daudz vietas un to pārnēsāt līdzi būs viegli un ērti. Galvenais ir izvēlēties kvalitatīvu Šveices kabatas nazīšu komplektu, kur vienuviet ir vairāki noderīgi gadžeti. Mūsdienās šie komplekti ir ļoti universāli un noderīgi teju jebkurā situācijā!

15. Stilīgas saulesbrilles

saulesbrilles

Šī dāvanas ideja ir īpaši aktuāla tiem jubilāriem, kas savus svētkus svin vasarā vai tuvojoties tai. Saulainajā sezonā ir svarīgi sevi pasargāt no UV starojuma, ko saule izstaro. Bieži vien saulesbrilles uzskatām kā tikai modes elementu, aizmirstot par to galveno uzdevumu. Rezultātā mēdzam ietaupīt līdzekļus, lai arī uz saulesbrillēm žēlot naudu nevajadzētu. Tāpēc kvalitatīvas saulesbrilles, kas pasargās vīrieti no tiešiem saules stariem un liks viņam izskatīties stilīgi, būs tieši laikā. 

16. Kanva ar personalizētu komiksu

komikss

Personalizētas dāvanas vienmēr ļauj jubilāriem sajusties īpaši novērtētiem un mīlētiem. Oriģināla dāvanas ideja ir komiksa izveidošana, kura galvenais tēls būs jubilārs. Vari paņemt jebkuru situāciju no viņa dzīves, piemēram, kādu kopīgu atmiņu un pārvērst to komiksā. Lai to pasniegtu dāvanā, uzprintē komiksu uz kanvas. Šī dāvana vīrietim liks pasmaidīt (vai pasmieties – balstoties uz komiksa saturu) un novērtēt dāvanā ieguldīto laiku un radošo enerģiju.

17. Barber Shop apmeklējums

barbershop

Arī vīriešiem patīk pucēties un rūpēties par savu ārējo izskatu. Ja sievietei šādā gadījumā dāvinātu skaistumkopšanas salona apmeklējumu, tad vīrietim piemērota dāvana ir Barbershop apmeklējums. Tas bez jebkādas neērtuma sajūtas ļaus viņam  iegūt jaunu matu griezumu vai sakoptu bārdu. Barbershop kopiena ikvienam ļauj sajusties laipni gaidītam sākot ar stilīgo un mūsdienīgo interjeru līdz pat profesionāliem meistariem un alus glāzes piedāvāšanai procedūras laikā. 

18. Izjāde ar zirgiem

izjāde ar zirgu

Aktīvā atpūta svaigā gaisā ir dāvana, ko novērtē visi dabas mīļotāji. Dāvanas ideja vīrietim, ko viņs varēs izbaudīt ar savu otro pusīti vai draugu lokā, ir izjāde ar zirgiem. Šī ir dāvana, ko iespējams izvēlēties dažādā interpretācijā – romantiska izjāde ar mīļoto cilvēku gar jūru, izjāde ar zirgu un fotosesija mežā, izjāde visai ģimenei, izjāde aplokā iesācējiem utt. Vislabākā ir garantija, ka izjāde ar zirgu sniegs atpūtu dabā, labi pavadītu laiku un zirgu klātbūtnes izdalīto harmoniju.

19. Peintbols ar draugiem

peintbols

Labi pavadīts laiks ar savējiem ir labākā dāvana, kādu jebkurš var vēlēties. Ja svētku jubilārs labprāt pavada savu brīvo laiku kopā ar draugiem un ģimeni aktīvā veidā, tad peintbola spēle ir lieliska dāvana. Tas ir labs iemesls visiem kopā satikties un ļauties nelielam sacensību garam, sadaloties divās komandās. Peintbols vai lāzertags ir aizraujošas spēles, jo tās liek domāt par stratēģiju un pārbaudīt savu izveicību. Jautrība ir garantēta!

20. Pārsteiguma pica ar piegādi

pica ar piegādi

Mīlestība iet caur vēderu un pica ir tas ēdiens, kas garšo visiem. Sievietēm parasti sūta ziedus ar piegādi, taču ne katram vīrietim ziedi sagādātu tik pat lielu prieku kā garda pica. Tad nu jauka dāvanas ideja vīrietim, ja  svētkos nevari būt klāt, ir picas piegādes pārsteigums. Atliek vien noskaidrot, kad vīrietis noteikti ir mājās un šo dāvanas ideju realizēt. Noteikti iespējams vienoties ar picas piegādātājiem, lai uz picas kastes uzraksta kādu personisku novēlējumu. 

Citas dāvanu idejas

Cerams, ka ir izdevies iedvesmot uz kādu piemērotu dāvanas ideju vīrietim svētkos! Ja tomēr vēlies ieskatīties vēl citos dāvanu ideju variantos, tos atradīsi FromMe.lv dāvanu sadaļā Dāvana vīrietim un rakstā Dāvana vīrietim dzimšanas dienā

 

Lai skaisti svētki un noderīgas dāvanas!