Dāvanas sievietei

Bieži vien svētki pienākt nepamanīti un tad steigā jāsteidz sarūpēt dāvanas. Ja meklē labu un vērtīgu dāvanu sievietei svētkos, tad esam šeit, lai palīdzētu.

Šajā rakstā esam sarūpējuši 30 dāvanu idejas, kas iepriecinātu katru sievieti tavā dzīvē – mammu, māsu, draudzeni, mīļoto sievieti, sievu un kolēģi. Esam iekļāvuši dažādas dāvanu idejas gan no praktiskās, gan no sajūtu puses.

Lai izdodas atrast meklēto!

 

1. Relaksējošs SPA apmeklējums

spa sievietei

Dāvana, ko vienmēr patīkami saņemt, ir kas relaksējošs. Tāda dāvana, kā SPA apmeklējums, ļaus sievietei atpūsties no ikdienas darbiem un izrādīs rūpes. Šī ir dāvana, kas var būt piemērota visdažādākajos svētkos – vārda un dzimšanas dienās, izlaidumā, Valentīndienā un gadadienā. 

SPA apmeklējums ir dāvana, kas var ietvert dažādus relaksējošos pakalpojumus. Tā var būt relaksējoša masāža mugurai vai visam ķermenim. SPA rituāls, pirts vai baseinu kompleksa apmeklējums, atspirdzinoša SPA kūre, pīlingi, burbuļvannas utt.

 

2. Izsmalcināta apakšveļa

apakšveļa sievietei

Skaista un eleganta apakšveļa ir romantiska dāvana. To saņemt dāvanā ir īpaši patīkami no sava mīļotā vīrieša, piemēram, Valentīndienā vai gadadienā. Tas ir neliels veids, kā sievieti gan iepriecināt ar ko skaistu, gan arī ieviest dzirksteli attiecībās.

Svarīgi ir piemeklēt tādu apakšveļu, kas sievietei liks sajusties kā dievietei. Ne velti saka, ka gaumīga apakšveļa ir sievietes galvenā rota. Lai nenošautu greizi ar pareizo izvēli vai izmēriem, tik pat laba dāvana būs arī dāvanu karte apakšveļai. Tad sieviete varēs pārliecināties par apakšveļas komfortu un izmēriem, un tā joprojām būs patīkams pirkums un dāvana.

 

3. Glīta rokas somiņa

rokas somiņa

Bieži vien tieši sievietes ir tās, kas ar prieku katru rītu izvēlas sev apģērbu komplektus, rotaslietas un citus aksesuārus. Sapucēšanās var būt ļoti meditatīvs process, jo justies ērti savā apģērbā nozīmē justies arī pašpārliecinātai. Ikdienā tieši pareizās etiķetes apģērbs var kalpot par izšķirošo faktoru kādā tikšanās ar draugiem, otro pusīti vai kolēģiem. Rokas somiņa var būt kā īpaša odziņa, kas papildina ārējo tēlu.

Cik apģērbu – tik arī somiņu. Sievietei noteikti jau ir klasiskas rokas somiņas, ko pievilkt pie dažādiem apģērbu komplektiem. Noriskē un uzdāvini viņai kādu īpašu somiņu – krāsainu, maziņu, antīku, pludmales salmu somiņu, elegantu ādas somiņu. Izvēle ir tik plaša! Galvenais atspoguļot sievietes maigo un sievišķīgo raksturu. Vai tieši pretēji, ja sieviete vienmēr ir drosmīga, tieša un dzīvespriecīga.

 

4. Skaista aromātiskā svece

svece

Klasiska dāvanas izvēle sievietei ir skaista aromātiskā svece. Daudzi šo dāvanas ideju uzskata par pārāk vienkāršu, tāpēc nereti par to nemaz neaizdomājas. Mūsdienās sveces patiešām ir tikušas paceltas nākošajā līmenī un nu jau vairs nav tikai vienā krāsā un formā.

Gan pašmāju, gan ārzemju dizaina veikali ir sākuši radīt visskaistākās un visdažādākās sveces. Bieži vien tās var kalpot par burvīgu interjera objektu. Eleganta svece, kas degs ļoti ilgi, būs ļoti vērtīga un estētiska dāvana sievietei. Ja tā būs aromātiska, tad vēl jo labāk – sievietes telpas piepildīs patīkams aromāts un omulības sajūta.

 

5. Mirdzoši auskari

auskari

Gluži tāpat kā ar apģērbu un citiem aksesuāriem, arī rotaslietu sievietei nevar būt par daudz. Mirdzošs auskaru pāris, kas izcels viņas dabīgo skaistumu, var sievietei likt sajusties kā īstai karalienei. Reizēm tās mazākās lietas ikdienā uzlabo omu un pārliecību pašai par sevi. Kvalitatīvi un eleganti auskari ir lieta, kā nevar būt par daudz. Īpaši, ja tie tiek pasniegti kādos svarīgos svētkos vai svinīgā notikumā.

Ja sieviete tomēr aizraujas ar minimālismu un regulāri cenšas neveidot leiku mantu krājumus, tad izvēlētajam auskaru pārim vajadzētu būt īpaši vērtīgam. Tādā gadījumā vislabāk būs izvēlēties klasiskus auskarus, kas var būt saskaņoti ar dažādiem apģērbu komplektiem un situācijām. Labi būs auskari, kas ir mirdzoši, bet ne īpaši izceļošās krāsās – ne tumši zaļi vai spilgti rozā. Ja vienīgi tās nav sievietes mīļākās krāsas!

 

6. Kāds interjera objekts, piemēram, moderna stila vāze

vāze

Sievietes, kurām ir svarīga apkārtējā vide un patīk mājokļa iekārtošana, laba dāvanas ideja gan dzimšanas dienā, gan Ziemassvētkos var būt kāds interjera objekts. Par piemēru varētu pieminēt skaistu, modernu ziedu vāzi. Tad labs dāvanas papildinājums ir acīmredzams – glīts ziedu pušķis, kas uzreiz ļaus izmēģināt pasniegto dāvanu.

Tā var būt ne vien vāze, bet arī stilīga galda lampa, rotaslietu kastīte vai šķīvītis, moderns spogulis, skaisti ierāmēta glezna vai plakāts utt. Galvenais ir ņemt vērā sievietes interjeru un izvēlēties dāvanu, kas tajā labi iederēsies.

 

7. Vannas bumbu dāvanu komplekts

vannas bumba

Ja sieviete labprāt pati rīko savus SPA vakarus mājās un izbauda burbuļvannas, tad laba dāvanas ideja ir vannas bumbu komplekts. Vēsos rudens vai ziemas vakaros iet vannā ir ļoti patīkami. Tas ir laiks, kad relaksēties, atpūsties no steigas un veltīt laiku pašai sev. Smaržīga vannas bumba šo procesu padara vēl īpašāku un vērtīgāku.

Jebkurā skaistumkopšanas līdzekļu veikalā, kur iespējams iegādāties vannas bumbas, parasti tiek piedāvāti arī vannas bumbu dāvanu komplekti. Piemēram, veikalā STENDERS iespējams nopirkt vairākas vannas bumbas skaistā iesaiņojumā. Papildus vannas bumbu patīkamajai smaržai un spilgtajiem krāsu salikumiem, tās ir arī vērtīgs skaistumkopšanas līdzeklis, kas mitrina ādu un padara to zīdaini maigu.

 

8. Gudrā ūdens pudele ikdienai 

gudrā pudele

Ūdens pudele ir lieliska dāvana ikvienai sievietei – māsai, mammai, sievai, draudzenei vai kolēģei svētkos. Gaumīgi izvēlēta pudele ikdienā palīdzēs sievietei atcerēties par pastāvīgu ūdens lietošanu. Tādā veidā uzlabojot veselību, noskaņojumu un pašsajūtu. Starp darbiem arī lieku reizi izkustoties, lai pudeli uzpildītu. Gudrā pudele atšķiras no citām ar to, ka tā kalpos par modernu gadžetu, ko ikdienā ņemt līdzi.

Katra zīmola gudrās pudeles atšķiras, tomēr kopīgs ir to mērķis pēc iespējas efektīvāk censties pudeles īpašniekam atgādināt padzerties. Gudrā pudele tiek savienota ar aplikāciju, kas spēj nolasīt, kad pēdējo reizi lietotājs ir padzēries, cik daudz un cik bieži. Dāvana, kas izrāda rūpes, ir labākā dāvana!

 

9. Matu lokšķēres

lokšķēres

Tā kā sievietēm patīk pucēties, jebkurš jauns gadžets, kas šo procesu atvieglos, būs ļoti novērtēta dāvana. Ja sievietei, kurai meklē apsveikuma dāvanu, patīk izmēģināt jaunas frizūras un regulāri ieveidot savus matus, laba dāvana varētu būt lokšķēres.

Mūsdienu plašajā piedāvājumā ir visdažādākās lokšķēres – jo biezākas tās ir, jo lielākas lokas iespējams izveidot. Dažādas pamācības piedāvā iemācīties lokot matus arī ar matu taisnotāju, tāpēc labs taisnotājs varētu būt universāla dāvana. Tas matus gan iztaisnos, gan arī salokos.

 

10. Kvalitatīvi un stilīgi sporta legingi

legingi

Legingi, īpaši, ja mājās ir jāpavada daudz laika, ir lielisks apģērba gabals. Tiem ir jābūt katras sievietes garderobē, jo legingi ir ērti gan sporta treniņos un jogā, gan arī mājās atpūšoties uz dīvāna. Ja runājam par apģērbu gabaliem, kam vienmēr jābūt pieejamas un neierobežotā daudzumā, tad legingi noteikti ierindosies TOP 5 sarakstā.

Melni legingi ir visklasiskākā izvēle, kas noteikti katrai sievietei vismaz vienā eksemplārā jau būs. Izvēloties dāvanā legingus, nebaidies riskēt un izvēlēties košas krāsas, dažādu materiālu savienojumus utt. Legingi var padarīt jogošanu vai sportošanu daudz ērtāku un arī jautrāku. Labs sporta tērps var ievērojami motivēt vingrošanā.

 

11. Skaistumkopšanas salona apmeklējums

salona apmeklējums

Laba atpūta ir kvalitatīvi pavadīts laiks rūpējoties par savu labsajūtu. Reizēm pietiek ar savas iemīļotākās mūzikas paklausīšanos un došanos pastaigā pa parku. Savukārt reizēm ar to nepietiek un ir nepieciešama izlaušanās no ikdienas rutīnas un sapucēšanās pie profesionāliem meistariem skaistumkopšanas salonā.

Šī ir relaksējoša dāvana sievietei, ko noteikti būs patīkami saņemt. Skaistumkopšanas salona apmeklējums var tikt pasniegts ar dāvanu karti. Otrs variants ir aizvest jubilāri un izbaudīt skaistumkopšanas rituālu ar viņu pašu – kopīgas sejas procedūras, jaunas frizūras un sakopti nadziņi! 

 

12. Jauna kosmētikas somiņa

kosmētikas somiņa

No rītiem, kad sievietes taisās uz darbu un ikdienas darīšanām, bieži vien pēc kosmētikas uzklāšanas tiek atstāta haotiska aina. Skropstu tušas, acu ēnas, pūderi… Kosmētikas somiņas bieži vien mēdz nolietoties vai gluži vienkārši palikt par mazu. Laikam ejot, kosmētikas kļūst ar vien vairāk un tā visa vairs iemīļotajā kosmētikas maciņā vienkārši nesatilpst.

Ja esi jubilāres draudzene vai māsa, tad noteikti zini, vai par tavu jubilāri šis ir patiesi vai nē. Ja sievietei noderētu jauns kosmētikas maciņš, tad tā varētu būt laba dāvana. Iespējams iegādāties arī ceļošanai paredzētu kosmētikas somiņu komplektu, kas būtu īpaši ērta arī ikdienā. Viena somiņa kosmētikai, cita skaistumkopšanas produktiem, kas ikdienā visvairāk izmantoti.

 

13. Jogas matracītis treniņiem

jogas matracis

Sievietei, kas nodarbojas ar sportu vai grib uzsākt trenēties arī mājās, starta komplektā noteikti vajadzētu būt labam un ērtam jogas matracītim/vingrojumu paklājiņam. Tas padara vingrošanu daudz patīkamāku un profesionālāku. Nav vairs jāizmanto grīda vai, labākajā gadījumā, sedziņa vai paklājs. 

Kvalitatīvs sporta matracītis palīdzēs gan ērtuma, gan arī citās praktiskajās ziņās. Jogas matracīši ir speciāli veidoti tā, lai uz tiem neslīd rokas. Kad vingrojumu vidū sākam svīst, attiecīgais matracītis nestāsies ceļā, bet sadarbosies. Atliek izvēlēties tikai labu zīmolu un atbilstošu biezumu – iesakām no 4mm matracīšiem.

 

14. Īpaša kaklarota

kaklarota

Sentimentālas dāvanas, kas tiek pasniegtas kādā īpašā notikumā, ir lieliska dāvana sievietei. Kā jau minējām – sievietei rotaslietu nevar būt par daudz, īpaši, ja tās pasniegtas kādā skaistā notikumā un no mīļotā partnera.

Kaklarota ir mīļa un romantiska dāvana, ko sieviete priecātos saņemt jebkuros svētkos – Valentīndienā, gadadienā, dzimšanas dienā un Ziemassvētkos. Tā būs vēl īpašāka dāvana, ja parūpēsies par personisku elementu pievienošanu. Piemēram, personalizē dāvanu ar mīļu gravējumu – sievietes iniciāli, īpašu datumu utt.

 

15. Sabalansētu maltīšu piegāde

maltītes

Tām sievietēm, kam ikdienā gatavot nav laika vai tas gluži vienkārši nepadodas, laba dāvanas ideja varētu būt regulāra maltīšu piegāde. Ir attiecīgie servisi, kas piedāvā šādu pakalpojumu. Iespējams pasūtīt veselīgas un sabalansētas maltītes gan visai dienai, gan reizi dienā uz nedēļu. 

Sieviete varēs izvēlēties pēc iecerētā uztura plāna sev piemērotāko maltīti. Vai, piemēram, ja sieviete nelieto dzīvnieku izcelsmes produktus, tad visur pārsvarā ir pieejamas arī veģetārās/vegānās opcijas. Tad nedēļas laikā atliek vien paņemt jau sagatavotu maltīti un pusdienas vai vakariņas ir gatavas!

 

16. Siera plates dēlītis

siera plate

Siera plašu veidošana ir visai aktuāla jebkurā ballītē vai draugu sasaukšanā ciemos. Tad kārtīga nama māte vienmēr parūpējas par uzkodām. Siera plate ir visvienkāršākais veids, kā vienuviet sagādāt gardas uzkodas katra gaumei. Var izlīdzēties arī ar jebkuru šķīvi vai koka dēlīti, taču kvalitatīva siera plates paplāte ir laba dāvana.

Siera plates dēlītim ir jābūt katras sievietes virtuvē. To var pildīt ar dažādiem sieriem, gaļām, olīvām, vīnogām, ogām, načo un citiem čipsiem. Tad galds ir ne vien pilns ar uzkodām, bet arī skaisti izdekorēts un pasniegts.

 

17. Skaists augs ar stilīgu podu

augs podiņā

Augi spēj atdzīvināt jebkuru telpu. Tiem piemīt īpaša spēja telpā ieviest dzīvību, skaistumu un estētiku. Agi var kalpot par skaistiem interjera objektiem – īpaši, ja tie tiek pasniegti ar modernu un glītu puķu podu. 

Arī augu mūsdienās ir pieejami dažādi. Ja sieviete bieži nav mājās, tad vislabākā izvēle viņai būs kāds augs no sukulentu saimes – alveja, kaktusi u.c. Ja parūpēties par augiem nav problēmām, tad laba augu izvēle būtu monsteras augs vai kās cits no eksotiskajiem augiem. Jāpiebilst, ka, ja sievietei ir mājdzīvnieks, jāparūpējas par to, lai tiek izvēlēts dzīvniekiem ne-toksisks augs.

 

18. Atmiņu foto grāmata

fotoalbums

Fotoattēli no kāda piedzīvojuma vai īpaša notikuma ir mīļa dāvana, ko uzdāvināt kādam tuvam cilvēkam. Ja meklē dāvanu māsai, sievai, draudzenei vai mammai, tad fotoattēlu kolāža varētu būt izcila dāvana. Īpaši tik ģimeniskos svētkos, kā Ziemassvētkos.

Lai attēlus padarītu par lielisku dāvanu, tos iespējams izdrukāt un ievietot foršā foto grāmatā. Tās katrā foto salonā ir pieejamas dažādos formātos. Nu jau arī pašmāju dizaina veikaliņi ražo arī skaistas, oriģinālas fotogrāmatas dažādos izmēros. Piemēram, latviešu zīmols Mākoņoga veido ne vien labus plānotājus, bet arī atmiņu foto grāmatas. Tās ir sievišķīgas un skaistas. 

 

19. Izgaismots kosmētikas spogulis

spogulis

Īstām dāmām, kurām patīk pucēties un veltīt šo laiku vienīgi sev, noteikti vienmēr ir gribējies savu grima istabiņu. Kā jau filmās, arī sievietēm gribās sajusties īpašām un veltīt laiku mierīgi sapucēties. Tā ir sava veida meditācija un skaists spogulis ar gaismiņām ir neatņemama sastāvdaļa.

Šī ir ekskluzīva dāvana ikvienai sievietei, kurai patīk spēlēties ar jauniem kosmētikas produktiem, pucēties un pavadīt laiku izmēģinot jaunu tēlu radīšanu. Nav jābūt profesionālam kosmetologam vai grima māksliniekam, lai mājās iekārtotu nelielu pucēšanās stūrīti. 

 

20. Elegantas smaržas

smaržas

Smaržas ir dāvana, ko, nezinot sievietes gaumi, varētu būt grūtāk izvēlēties. Taču šī ir lieliska dāvana sievietei, kuru ikdienā satiec un zini, kas viņai patīk. Smaržas ir dāvana, kurai papildus neko nevajag. Ir tik patīkami saņemt jaunu smaržu pudelīti – īpaši, ja tā ne tikai smaržo labi, bet arī tiek pasniegta skaistā iepakojumā.

Smaržu pudelītes dizains var būt svarīgs tiem, kas smaržas novieto kādā redzamā vietā. Nu jau lielāko zīmolu smaržas tiek radītas tik skaistās pudelītēs, ka tās var novietot kādā pamanāmā vietā un izmantot kā interjera objektus. 

 

21. Ērtas čībiņas mājām

čībiņas

Čības ir lieliska dāvana, ko pasniegt, piemēram, Ziemassvētkos. Piešķirot dāvanai papildus vērtību, var čībās salikt iekšā konfektes vai apslēpt citus našķus. Tāpat kā zeķes, arī čībiņas aukstā laikā sasilda un rada omulības sajūtu. 

Šī ir lieliska dāvanas ideja sievietei, kas nesen pārvākusies uz citu dzīvokli vai ievākusies savā mājā. Tad mīkstas, siltas čībiņas un šampanieša pudele var būt fantastiska sālsmaizes dāvana. Turklāt ir tik daudz dažādu dizainu – mūsdienās čības var būt foršs, pūkains, maigas krāsas aksesuārs.

 

22. Vīna degustācija

vīna degustācija

Sajūtu dāvanas ir lieliskas tāpēc, ka tās sniedz reālas atmiņas un labi pavadītu laiku. Tas arī ir iemesls tam, kāpēc tās paliek ar vien populārākas. Tā vietā, lai izvēlētos kādu dāvanu ar nelielu pārliecību, labāk izvēlēties kādu piedzīvojumu, braucienu, ekskursiju vai, piemēram, vīna degustāciju.

Sievietei, kurai vīns nav svešs, noteikti patiktu šāda dāvana. Vīna degustācija nozīmē došanos uz kādu vīna darītavu vai restorānu, un nogaršot dažādus vīnus. Tā ir iespēja pavadīt laiku ar dāvanas pasniedzēju vai kādu citu līdzi paņemtu cilvēku. Pastāv iespēja, ka vīna darītavas īpašnieki arī pastāstīs vairāk par pašu vīnu. Lieliska pieredze jebkurā gadījumā!

 

23. Gatavošanas meistarklase

meistarklase

Sievietēm, kam patīk gatavot un eksperimentēt virtuvē, laba dāvanas ideja ir kāda aizraujoša gatavošanas meistarklase. Gatavot vienas un tās pašas receptes var kļūt nogurdinoši un galvenais – garlaicīgi. Protams, var meklēt dažādas receptes internetā, taču tās ne vienmēr ir veiksmīgas. 

Gatavošanas meistarklase ir lieliska aktivitāte, jo tā ļauj satikt jaunus cilvēkus un redzēt gatavošanas procesu. Tāda veidā izdodas iemācīties ko jaunu, apgūt jaunas tehnikas utt. Turklāt ir dažādas meistarklases no kā izvēlēties – Āzijas virtuves meistarklases, kūku meistarklases, macaroon cepumiņu meistarklases utt.

 

24. Stilīgs telefona vāciņš

telefona vāciņš

Telefons ātri vien ir kļuvis par aksesuāru, kas ikdienā visur ir mums līdzi. Mūsdienās telefona vāciņu izvēle ir ļoti plaša un par galveno uzmanības piesaistītāju darbojas to ārējais izskats, dizains, krāsas. Vērts piebilst, ka vēl svarīgāka ir vāciņa kvalitāte, kas rūpīgi jāizvēlas.

Telefona vāciņi jau labu laiku kalpo ne vien kā stikla aizsargātaji, bet arī par skaistu un stilīgu ikdienas aksesuāru. To iespējams mainīt kaut vai katru dienu, piemeklējot atbilstošako vāciņu pie sava apģērba komplekta vai garastāvokļa. Viss lietderīgais var būt arī moderns un skaists vienlaikus, ko sieviete noteikti novērtēs!

 

25. Ēterisko eļļu komplekts

ēteriskās eļļas

Sievietei, kurai patīk atslābināties un veltīt laiku garīgajai un fiziskajai restartēšanās, laba dāvana var būt ēteriskās eļļas vai to difūzeris. Ēteriskās eļļas ir lielisks ikdienas sabiedrotais, kam piemīt  dažādas relaksācijas funkcijas. 

Ēteriskās eļļas spēj palīdzēt relaksēties, tās var pievienot klāt burbuļvannām, izmantot uz ādas tās mīkstināšanai. Tās ir arī lielisks veids, kā mājoklim piešķirt omulības sajūtu un lieliski smaržojošu aromātu. Eļlas tiek piedāvātas desmitiem dažādās smaržas – citrusi, āboli, piparmētras un vēl daudzas jo daudzas.

 

26. Romantiskas vakariņas

romantiskas vakariņas

Romantiskas vakariņas sievietes iecienītajā restorānā ir lieliska dāvana. Tas ir visu laiku senākais randiņš, jo tas ir tieši tik efektīvs. Tā ir iespēja sapucēties, abiem pavadīt kvalitatīvu laiku kopā, baudot gardu maltīti un nododoties sarunām. 

Paša gatavotas vakariņas mājās arī ir labs variants, kā pārsteigt sievu vai mīļoto draudzeni. Turklāt tās pavisam vienkārši var padarīt par īpašām – nemaz tik daudz neatšķirsies no restorāna. Atliek pagatavot mīļotā cilvēka iecienītāko maltīti, sarūpēt gardu desertu un aukstu glāzi šampanieša vai vīna. Tuvojoties Valentīndienai, šis ir lielisks variants, kā iesākt skaistu vakaru un pārsteigt sievieti.

 

27. Filmiņkamera – vienreizējā vai polaroid

filmiņkamera

Mūsdienās visi attēli galvenokārt tiek digitalizēti, tādējādi attēlu fiziskās kopijas bieži vien nemaz neizveidojam. Ja meklē dāvanu sievietei, kurai patīk ikdienā uzņemt attēlus, laba filmiņkamera varētu būt lieliska dāvana ar ko pārsteigt. Tā viņai būs iespēja atgriezties pagātnē un no jauna iepazīties ar filmiņkamerām un to burvību.

Tādas kameras, kā, piemēram, Polaroid, ir īpaši populāras. Tās nav pārāk dārgas un, lai arī kvalitāti nesalīdzināsi ar kādu lielo zīmolu kamerām, tās ir iemīļotas ātro attēlu izgataves dēļ. Ar vienu klikšķi tiek uzņemts attēls un jau pēc pāris sekundēm attēla kartīte iznāk no aparāta.

 

28. Kvalitatīva acu ēnu palete

acu ēnu palete

Laba dāvana īstai modes dāmai, kurai patīk pucēties un spēlēties ar make-up, ir jauna acu ēnu palete. Lai šo padarītu par vērtīgu un labu dāvanu, paletei ir jābūt labas kvalitātes. Iespējams, sieviete jau labu laiku grib kādu paleti, bet nesaņemas sev to iegādāties. Tad īpaši svētki ir īstais laiks, kad sievieti iepriecināt.

Kad savā īpašumā ir skaistas acu ēnas, iespējas sapucēties un iemācīties jaunas grima tehnikas ir ļoti plašas. Tas ļauj eksperimentēt ar krāsām un galu galā justies daudz pārliecinātākai par sevi. Komplektā, protams, var iekļaut arī grima otiņas. Jaunas otas nekad nenāks par ļaunu!

 

29. Pirts rituāls

pirts

Tiem cilvēkiem, kam ļoti patīk iet sasildīties pirtī, parasti iesakām tādas dāvanas kā spa apmeklējumu uz kādu īpašu pirts rituālu. Tad arī tiek uzdāvinātas dažādas spa atpūtas baudīšanas iespējas – pirts un sauna parasti ir iekļauta. Sieviete varēs izbaudīt pirtiņas siltumu, tad izpeldēties kādā baseinā. 

Vēl viena laba dāvanas ideja ir pirts ar piegādi. Pirts mucas arī ir izpelnījušas atzinību, jo tā ir vienkārša un ērta iespēja pasūtīt pirti uz jebkuru vietu pēc nepieciešamības. Parasti viena pārvietojamā pirts muca spēj uzņemt (vienlaicīgi) ap 6 personām, tāpēc tā ir lieliska ideja satikties ar draugiem vai ģimeni, un ieiet pirtiņā.

 

30. Recepšu grāmata

grāmata

Tiem, kam patīk pavadīt brīvo laiku šiverējoties pa virtuvi, nereti arī patīk radoši izpausties ēdienu ziņā. Ar ēdieniem ir līdzīgi kā ar mākslu – ar pareizo apņemšanos un sapirktajiem produktiem var radīt prātam neaptveramas un vēl neizmēģinātas lietas. Šajā gadījumā ēdienus.

Ja sievietei jubilārei patīk gatavot, tad laba dāvana ir recepšu grāmata. Katram ir kāda iemīļota virtuve, kas ir iegaršojusies visvairāk – Āzijas virtuve, Meksikāņu virtuve, Ķīniešu virtuve, Itālijas virtuve utt. Pēc tā tad var arī izvēlēties recepšu grāmatu, kas pārsteigs ar jaunām receptēm un ļaus pašai pagatavot īstu kulinārijas šedevru. 

 

31. Krāsains vasaras lakats vai silta ziemas šalle

lakats vai šalle

Silta ziemas šalle vai krāsains vasaras lakats ir vēl viens ikdienas aksesuārs, kas attiecīgajā sezonā ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Ziemā tā ir silta šalle, kas rūpēsies par sievietes komfortu, siltumu un omulību. Vēl īpašāka būs dāvana, kas tiks uzadīta vai uztamborēta paša rokām.

Lakats savukārt vasaras sezonā var tikt izmantots ļoti daudzveidīgi. Ar to iespējams piesegties pludmalē, kad negribas pastaigāties vienā peldkostīmā vien. Lakatu var izmantot kā piknika sedziņu, vakaros apsegties un viegli sasildīties. Kvalitatīvs un skaists lakats ir lieliska dāvana sievietei.

Lai izdodas atrast labu dāvanu sievietei svētkos!