Efektīva ventilācijas sistēma – Kas par to jāzina?

Lai iekštelpās nodrošinātu svaigu gaisu un veselībai drošu vidi, liela nozīme ir gan telpu regulārai vēdināšanai, gan ventilācijas sistēmai.
Mūsdienās, kad ēku būvniecībā un rekonstrukcijā tiek ievērotas siltumizolācijas prasības un izmantoti mūsdienīgi materiāli, jautājums par efektīvas ventilācijas sistēmas ierīkošanu ir īpaši aktuāls – bez tās nodrošināt veselīgu mikroklimatu telpās var būt sarežģīti.

Prasībām atbilstoša ventilācijas sistēma sniedz vairākas priekšrocības:

  • Novērš nepatīkamas smakas;
  • Nodrošina svaiga gaisa pieplūdi;
  • Izvada lieko šķidrumu;
  • Likvidē putekļu ērcītes un citus alergēnus.

Izvēloties kvalitatīvu ventilācijas sistēmu, Jūs parūpēsieties par savu komfortu un veselību!

Ko ņemt vērā, izvēloties ventilācijas sistēmu?

Lai izvēlētos ventilācijas sistēmu, kas atbilst Jūsu prasībām, jāņem vērā vairāki faktori – gan telpu platība un cilvēku skaits, kas tajās ikdienā uzturas, gan arī ēkas izmantošanas mērķis – piemēram, sabiedriskās ēkās nepieciešama jaudīgāka ventilācijas sistēma nekā dzīvojamās telpās.

Ja rodas šaubas par labākās sistēmas izvēli, konsultējieties ar zinošiem speciālistiem, kuri izvērtēs situāciju un ieteiks labākos risinājumus!

Kurš ir labākais laiks ventilācijas sistēmas ierīkošanai?

Labs laiks ventilācijas sistēmas ierīkošanai ir siltā sezona, jo jautājums par gaisa kvalitāti iekštelpās aktuālāks kļūst tieši aukstajā laikā – kad ir apkures sezona, un cilvēki arī iekštelpās pavada vairāk laika. Jāpiebilst, bieža vēdināšana aukstajā laikā rada siltuma zudumu, kas, savukārt, var ietekmēt apkures izmaksas, līdz ar to ventilācijas sistēma kļūst ne tikai par efektīvu, bet arī ekonomisku risinājumu, kas ilgtermiņā atmaksājas.

Slikta miega kvalitāte, nogurums, kā arī alerģijas var liecināt par to, ka laiks uzstādīt ventilācijas sistēmu un uzlabot gaisa kvalitāti, tādā veidā veicot lielu ieguldījumu savā pašsajūtā un veselībā.

Ja domājat par ventilācijas sistēmas ierīkošanu savā mājvietā vai uzņēmumā, ir vērts uzzināt vairāk par Ventilacijas.com pakalpojumiem. Tas ir uzņēmums, kas piedāvā mūsdienīgus un kvalitatīvus risinājumus – ventilācijas sistēmas, kondicionierus, rekuperatoru uzstādīšanu, siltumsūkņus. Tiek nodrošināta arī sistēmas piegāde un uzstādīšana. Plašāku informāciju par Ventilacijas.com pakalpojumiem varat uzzināt www.ventilacijas.com.