Ērts un ietilpīgs mājoklis – kā to nodrošināt ilgtermiņā?

Sakārtotība un pārskatāmība ir ērta un komfortabla mājokļa svarīgas īpašības, kuras ir iespējams panākt ar pietiekama daudzuma glabāšanas vietām – plauktu un skapju sistēmām vai iebūvētiem to risinājumiem. Jo ietilpīgākas un pārdomātākas būs izveidotās glabāšanas vietas, jo ilgāk mājokli varēs uzturēt kārtīgu, neskatoties uz mantu apjomu palielināšanos.

Kas jāņem vērā, plānojot glabāšanas vietas mājoklī?

Pieejamā telpa ir svarīgākais aspekts, kas ir jāņem vērā, plānojot telpās izvietot skapjus, plauktus vai daudzfunkcionālas mīkstās mēbeles ar glabāšanas nodalījumiem. Ja nav iespējams izveidot atsevišķu noliktavas vai garderobes telpu, tad īpašu uzmanību jāvelta piemērotākās vietas un skapja veida izvēlei, jo šie faktori ietekmēs arī dizaina un materiālu izvēli atbilstoši budžeta iespējām.

Tādi risinājumi kā iebūvējamie skapji vai stūra skapis ir īpaši piemēroti, lai taupītu ierobežotu telpu. Iebūvējamais skapis tiek izgatavots pēc individuāliem telpas izmēriem, maksimāli izmantojot visu pieejamo vertikālo telpu, bet stūra skapju risinājumi ļauj funkcionāli un pilnvērtīgi izmantot citkārt neizmantotus telpas stūrus. Starp citu, stūra skapji biezi vien tiek izmantoti arī virtuves iekārtu izgatavošanā.

Mantu glabāšanai piemēroti aksesuāri

Izvēloties telpai piemērotāko skapja veidu, tikpat lielu uzmanību ir jāvelta tā funkcionalitātei un iespējām maksimāli izmantot visu pieejamo platību. Jebkurš brīvstāvošs drēbju skapis vai iebūvēts skapis laika gaitā šķitīs pārāk šaurs, ja netiek maksimāli izmantota visa to piedāvātā platība.

Maksimāli izmantot visu skapja platību ir iespējams efektīvi pielietojot dažādu veidu un izmēru mantu glabāšanai piemērotus aksesuārus – iekārtus statīvus, papildus stieņus, izvelkamos pakaramos vai plauktus, mantu kastes un atvilktņu blokus. Gan iebūvējamajiem, gan brīvstāvošu skapju sistēmām šādus papildus elementus ir iespējams iegādāties atsevišķi, maksimāli pielāgojot skapi individuālām mantu glabāšanas prasībām.

Jau 15 gadus mēbeļu veikals “4istabas” saviem klientiem piedāvā daudzveidīgas, funkcionālas un mūsdienīgas viesistabas, guļamistabu, priekšnama, mājas biroja un virtuves mēbeles par izdevīgām cenām. Nozīmīga mēbeļu sortimenta daļa ir dažādas materialitātes un funkcionalitātes skapji.

Mēbeļu veikala “4istabas” tiešsaistes un klātienes veikalos ir iespējams iegādāties gan iebūvējamos skapjus, gan brīvstāvošus bīdāmo vai veramo divdurvju, trīsdrurvju, četrdurvju un piecdurvju skapju modeļus no izturīgiem un ilglaicīgiem materiāliem. Lai uzzinātu vairāk, ieskatieties www.4istabas.lv.