Faktori, kas jāņem vērā, izvēloties logus mājoklim

Šobrīd piedāvājumā ir dažāda veida logi. Tādēļ, lai izvēlētos savām vajadzībām atbilstošākos, ir vērts salīdzināt vairākas iespējas. Vērts uzzināt ne tikai par dažādiem logu veidiem, bet arī par to specifiku.

PVC logi

Populāra izvēle ir PVC logi. To galvenās priekšrocības ir praktiskums, vienkārša kopšana, kā arī pieejamā cena. Plastmasas logu rāmji nav pieejami tikai klasiski baltā krāsā, bet arī citos toņos, ļaujot šāda tipa logus pielāgot dažādām ēkām.

Vērtējot PVC logus, ir jāņem vērā vairāki faktori. Svarīgs ir siltumizolācijas koeficients, kā arī logu pakešu skaits (divstiklu vai trīsstiklu pakešu logi).

  • Standarta klases plastmasas logi ir piemēroti dārza mājām, vasarnīcām un citām celtnēm bez īpašām siltumizolācijas prasībām;
  • Uzlabotās klases logi tiek uzskatīti par optimālu risinājumu tipiskās daudzdzīvokļu mājās;
  • Energoefektīvā logu klase ir piemēroti ēkās ar īpašām siltumizolācijas prasībām, piemēram, privātmājās.

Koka logi

Iecienīts risinājums ir arī koka logi. Lai nodrošinātu pietiekamu siltumizolāciju, ir jāizvēlas pietiekami biezs logu rāmis. Kas attiecas uz izmaksām, ir jārēķinās ar to, ka koka logi izmaksā dārgāk nekā, piemēram, plastmasas logi. Tāpat ir jārēķinās, ka koka logi prasa rūpīgāku kopšanu.

Alumīnija logi

Alumīnija logi var būt laba izvēle tad, ja ir vajadzīgs īpaši izturīgs un ilgtspējīgs risinājums. Šāda veida logu rāmji ir pieejami dažādos toņos, tomēr kopumā alumīnija logiem ir neuzkrītošs dizains. Ņemot vērā to, ka ir iespējams izgatavot lielas alumīnija logu konstrukcijas, tie tiek plaši izmantoti birojos un citās sabiedriskās celtnēs.

Pārdošanā ir arī koka – alumīnija logi, kas apvieno abu šo materiālu labākās īpašības.

Labo Logu Aģentūra – kvalitatīvi logi Jūsu mājoklim

Vai ir pienācis laiks izvēlēties jaunus logus savam mājoklim? Ja tā, tad ieskatieties uzņēmuma “Labo Logu Aģentūra” piedāvājumā un izvēlieties savām prasībām atbilstošāko risinājumu. Izvēlei tiek piedāvāti koka, alumīnija, kā arī plastmasas logi. Pieejama arī tehniski pareiza logu montāža.

Zinošie uzņēmuma speciālisti konsultēs un ieteiks labāko ilgtermiņa variantu. “Labo Logu Aģentūra” nodrošina 5 gadu garantiju visiem logiem. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk www.labologuagentura.lv.