Kā izvēlēties labāko spilvenu?

Viens no laba miega priekšnoteikumiem ir piemērots spilvens. Tas jāizvēlas atbilstoši iecienītajai gulēšanas pozai un citām individuālajām prasībām. Turpiniet lasīt un uzziniet, ko ņemt vērā, izvēloties savu ideālo spilvenu.

Kam pievērst uzmanību?

Kas attiecas uz spilvenu pildījumu, vismīkstākie ir dūnu spilveni, kā arī spilveni ar zīda pildījumu. Savukārt vilnas spilveni ir cietāki. Protams, te jāņem vērā arī materiālu īpašības. Tā, piemēram, vilnai piemīt labas termoregulācijas īpašības, savukārt zīds ir pretalerģisks un nodrošina lielisku komfortu.

Izvēloties spilvenu, ir jāņem vērā arī iecienītā gulēšanas poza. Piemēram, ja lielākoties guļat uz vēdera, Jums piemērotāks būs zems un mīksts spilvens, savukārt, ja dodat priekšroku gulēšanai uz muguras, izvēlieties cietāku spilvenu. Gulēšanai uz sāniem labi kalpos augstāks un cietāks spilvens. Ja bieži maināt gulēšanas pozas, laba izvēle būs vidēji augsts un vidēji ciets spilvens.

Kas vēl ietekmē miega kvalitāti?

Lai nodrošinātu labu naktsmieru, jāizvēlas ne tikai piemērots spilvens, bet arī laba sega un gultas veļa. Arī šajā gadījumā liela nozīme ir materiāliem. Apskatot piedāvājumu un ņemot vērā dažādu materiālu īpašības, varēsiet izvēlēties savām prasībām atbilstošāko risinājumu.

Tā, piemēram, dūnu segas ir viens no senākajiem un labi zināmākajiem risinājumiem. Tās ir izturīgas, gaisa caurlaidīgas un lieliski saglabā siltumu. Savukārt, vilnas segas nodrošina augstu siltuma un komforta līmeni, uztur labu mikroklimatu. Izvēloties segu, ņemiet vērā arī gadalaiku un gaisa temperatūru telpā.

Kas attiecas uz gultas veļu, arī te izvēles iespējas ir ļoti plašas. Populāra izvēle ir kokvilnas gultas veļa – tā ir izturīga, pieejama dažādos dizainos un krāsās. Greznāki risinājumi ir satīna gultas veļa un zīda gultas veļa. Šie materiāli ir spīdīgi, gludi un patīkami taustei.

Spilvenunams.lv – viss pilnvērtīgam miegam

Dažāda veida spilveni, dūnu segas, satīna gultas veļa, zīda gultas veļa – to visu un vēl vairāk atradīsiet interneta veikalā Spilvenunams.lv. Apskatiet plašo piedāvājumu, iepazīstieties ar noderīgiem padomiem, ko sagatavojusi Spilvenunams.lv zinošā komanda, un izvēlieties labākos risinājumus pilnvērtīgai atpūtai. Ieskatieties un uzziniet vairāk www.spilvenunams.lv.