Kas ir jāzina, iegādājoties kafijas kapsulas?

Tikai retā birojā diena nesākas ar gardas kafijas tasi, kas palīdz iegūt tik nepieciešamo enerģijas lādiņu. Taču aromātiska un kvalitatīva kafijas dzēriena pagatavošana var prasīt pārāk daudz laika un pūļu, ja nav atbilstošas iekārtas vai zināšanu par kafijas pagatavošanu. Tādēļ nelielos birojos vai mājas birojos ērts un vienkāršs risinājums ir kafijas kapsulu tehnoloģija – kafijas kapsulas un kafijas kapsulu kafijas automāti. Kafijas salons “Kafo” visiem kafijas mīļotājiem piedāvā vienu no daudzveidīgākajiem kafijas kapsulu kafijas automātu zīmolu klāstiem – Nespresso, Lavazza un DeLonghi.

Kas ir kafijas kapsulas?

Kapsulu kafijas automāti atšķiras no pusautomātiskajiem un automātiskajiem kafijas automātiem ar daudz kompaktākiem un mazākiem izmēriem, kā arī vienkāršāku darbības principu. Kafijas automātā izmantotā kafija netiek atsevišķi malta, bet gan atrodas kafijas kapsulā. Kapsulu kafijas automāta iekšienē kafijas kapsula tiek pārdurta, ļaujot atbilstošas temperatūras karstam ūdenim izplūst caur kapsulu. Lietojot kapsulu kafijas automātu, atliek vien nospiest vienu pogu un novietot uz statīva savu kafijas krūzi.

Vienā hermētiski noslēgtā un rūpnieciski sapresētā kafijas kapsulā ir ievietotas visas nepieciešamās sastāvdaļas vienas kafijas dzēriena tasītes pagatavošanai. Kafijas salona “Kafo” klāstā atkarībā no zīmola ir pieejami kafijas kapsulu komplekti 300, 100, 50, 16, 10 un 8 kafijas dzērienu pagatavošanai.

Garšu daudzveidība

Lai arī kafijas kapsulas ir piemērotas lietošanai tikai noteiktu zīmolu kapsulu kafijas automātos, kafijas kapsulu ražotāji piedāvā daudzveidīgu kafijas dzērienu veidu klāstu ar bagātīgām un aromātiskām garšas niansēm.

“Kafo” kafijas kapsulu piedāvājumā ir pieejamas gan 100% Brazīlijas vai Kolumbijas arabikas kafijas kapsulas melnas kafijas pagatavošanai, gan kapsulas espresso kafijas dzērieniem ar piena putām, maigam kafijas dzērienam Au Lait, karstās šokolādes dzērienam vai bezkofeīna karstajam dzērienam.

Apsverot kapsulu kafijas automāta iegādi, ir būtiski pievērst uzmanību ne tikai kafijas automāta cenai un tehniskajiem parametriem, bet arī atbilstošu kafijas kapsulu pieejamībai. Kafijas salons “Kafo” piedāvā vienu no daudzveidīgākajiem kapsulu kafijas automātu un kafijas kapsulu klāstiem. Plašāku informāciju par piedāvājumu var atrast kafijas salona mājas lapā www.kafo.lv.