Kas ir jāzina par saules paneļiem un to uzstādīšanu?

Saules paneļi šobrīd ir populārs risinājums, kas ļauj samazināt elektroenerģijas izmaksas vienlaikus rūpējoties arī par vidi. Tomēr, lai saules paneļu uzstādīšana patiešām atmaksātos, pirms tam ir jāizvērtē vairāki būtiski faktori.

Saules paneļu jauda

Svarīgs aspekts, kas būtu jāņem vērā, ir nepieciešamā jauda. Lai to noteiktu, ir jāņem vērā elektroenerģijas patēriņš konkrētajā mājsaimniecībā.

Izvēloties atbilstošas jaudas saules paneļus ( https://be.lv/sp ), iegūsiet risinājumu, kas atmaksāsies. Ja saules paneļu jauda ir pārāk liela vai pārāk maza, saules paneļu uzstādīšana vairs nebūs tik izdevīga.

Efektivitāte

Vasaras periodā saules paneļi spēj saražot vairāk elektroenerģijas nekā ziemā, taču, ņemot vērā to, ka vasaras periodā elektrības patēriņš parasti ir mazāks, šajā periodā saražoto var izmantot ziemā.

Izvēloties saules paneļus, uzmanība jāpievērš arī to garantijai. Vairumā gadījumu saules paneļu efektivitātes garantija ir 25 gadi, kas nozīmē, ka tik ilgu laika posmu tie darbosies ar sākotnējo efektivitāti.

Uzstādīšanas vieta

Saules paneļus visbiežāk uzstāda uz ēku jumtiem, taču to var darīt arī uz zemes. Tomēr ir jāņem vērā tas, ka saules paneļu uzstādīšana uz zemes var būt sarežģītāka – jāizvēlas piemērota vieta, jānodrošina slīps novietojums, kā arī ir jāņem vērā vēl citas nianses.

Saules paneļu cena

Būtisks faktors, kas nosaka izvēli, ir saules paneļu cena. Tā ir atkarīga no vairākiem aspektiem, tostarp saules paneļu veida un jaudas.

Apskatiet dažādu uzņēmumu piedāvājumu, izvērtējiet savas vajadzības un konsultējieties ar speciālistiem, lai izdarītu labāko izvēli.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” – kvalitatīvi risinājumi

Ja ir vajadzīgi kvalitatīvi saules paneļi, ieskatieties uzņēmuma “Baltijas Elektro Sabiedrība” piedāvājumā www.be.lv.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kā arī vienīgais starptautiskais šāda veida uzņēmums valstī. Šajā nozarē “Baltijas Elektro Sabiedrība” strādā jau 30 gadus, no tiem 25 ietilpst Wurth grupā.

Uzņēmums nodrošina risinājumus ārējo un iekšējo inženiertīklu un apgaismojumu izbūvei, ūdens apgādei un telekomunikācijām. Viena no jaunākajām uzņēmuma darbības sfērām ir saules paneļu uzstādīšana privātmājām, pašvaldību iestādēm un uzņēmumiem, kā arī saules parku ierīkošana.