Ko ņemt vērā, izvēloties dārza māju vai nojumi?

Dārza mājas, auto nojumes, lapenes un dārza šķūņi ir funkcionāls un svarīgs piemājas teritorijas papildinājums. Tomēr, kad kādu no šiem elementiem tiek plānots uzstādīt, ir svarīgi izvērtēt vairākus faktorus, lai atrastu piemērotāko risinājumu, kas ne tikai labi izskatīsies, bet arī teicami pildīs savas funkcijas ilgtermiņā.

Izmantošanas mērķis

Viens no svarīgākajiem kritērijiem, kas atvieglos dārza mājiņas vai dārza nojumes izvēli, ir tās izmantošanas mērķis. Piemēram, ja dārza mājiņa ir paredzēta tikai inventāra uzglabāšanai, to var izvēlēties mazāku.

Savukārt, ja tajā ziemas laikā tiek paredzēts uzglabāt dārza mēbeles, bet vasaras sezonā – nakšņot pašiem vai izguldīt viesus, būs vajadzīga lielāka platība.

Plānotā atrašanās vieta

Pirms iespējamo variantu izvērtēšanas ir svarīgi izlemt, kur būs iegādātās garāžas, vasaras mājas vai lapenes atrašanās vieta. Bieži vien izvēles iespējas šajā ziņā ir ierobežotas, turklāt, piemēram, garāžas gadījumā svarīgs aspekts ir arī piebraucamais ceļš. Līdz ar to nereti konstrukcijas parametrus nosaka vide, kurā būve tiks izvietota.

Atbilstība noteikumiem

Bez šaubām ir svarīgi arī iepazīties ar pašvaldības noteikumiem attiecībā uz apbūvi. Tie var attiekties gan uz konstrukcijas atrašanās vietu, gan parametriem un citiem aspektiem.

Pirms vasaras mājiņas vai dārza nojumes iegādes iepazīstieties ar saistošajiem noteikumiem un vajadzības gadījumā konsultējieties ar speciālistu, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem vēlāk.

Budžets

Nojumes, lapenes un citi elementi ir pieejami plašā izvēlē un dažādās cenu kategorijās. Tas ļauj izvēlēties budžetam atbilstošu risinājumu. Tomēr ir jāpatur prātā tas, ka svarīgas ir ne tikai sākotnējās izmaksas, bet arī kvalitāte.

Dārza mājas izpārdošana var būt labs veids, kā saņemt kvalitāti vienlaikus ietaupot.

Deko – kvalitatīvi risinājumi visām prasībām

Koka lapene, dārza šķūnis, dārza māja – lai kāds risinājums Jums būtu aktuāls, to atradīsiet uzņēmuma “Deko” piedāvājumā www.deko.lv. Izvēlei ir arī dažāda veida pirtis, auto nojumes un garāžas, kā arī dārza mēbeles.

Klientu ērtībām ir pieejama arī piegāde un montāža. Zinošie speciālisti ieteiks labākos risinājumus. Turklāt, ja vēlaties īstenot kādu unikālu ieceri, kas nav standarta piedāvājumā, “Deko” komanda izstrādās individuālu risinājumu.