Ko ņemt vērā, organizējot banketu?

Banketa organizēšana var būt aizraujošs, taču vienlaikus arī satraucošs uzdevums. Ja arī Jums tiek plānots bankets, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, ko ņemt vērā, lai iecerētais izdotos.

Vieta un viesu saraksts

Svarīgākie jautājumi ir viesu skaits un piemērota vieta banketa organizēšanai. Tas palīdzēs veikt pārējos plānošanas darbus.

Budžets

Nosakiet budžetu, lai saprastu, kam un cik daudz varat tērēt. Viennozīmīgi ir vērts apskatīt dažādas iespējas, salīdzināt cenu piedāvājumus, lai piemeklētu izdevīgāko risinājumu.

Ēdiens un dzērieni

Izvēlieties ēdienkarti un dzērienu karti, kas atbilst Jūsu gaumei, budžetam un banketa tematikai. Ēdienu un dzērienu izvēlē vērts konsultēties ar pieredzējušiem ēdinātājiem, kuri ieteiks labāko.

Dekorācijas

Iespējams, jāpadomā arī par piemērotām dekorācijām un galda noformējumu. Meklējiet iedvesmu internetā vai piesaistiet profesionālu dekorētāju, kurš nodrošinās teicamu rezultātu.

Uzticiet banketu “Franču Maize” komandai

Lai mazinātu satraukumu, uzticiet rūpes par banketa organizēšanu profesionāļu komandai. Konditoreja Franču Maize darbojas jau 25 gadus, saviem klientiem piedāvājot gardas uzkodas un konditorejas izstrādājumus gan ikdienai, gan svētkiem, gan arī noderīgu palīdzību banketu un neformālu ballīšu rīkošanā.

Franču Maize nodrošina banketu organizēšanu, uzkodas kafijas pauzēm, galdu klāšanu ballītēs, bērnu jubilejās un citos saviesīgos pasākumos. Daudzu gadu pieredze ir sekmējusi uzņēmuma attīstību – labās atsauksmes un lojālie klienti to apliecina.

Izbraukuma banketi tiek organizēti klienta izvēlētajā vietā. Šis pakalpojums ietver visu vajadzīgo – ne tikai atbilstošas uzkodas, bet arī visu, kas nepieciešams to pasniegšanai.

Aktuāls jautājums, organizējot banketu, ir izmaksas. Banketu cenas ir atkarīgas no klientu vēlmēm un iespējām – konsultējoties ar Franču Maizes pieredzējušo komandu, ir iespējams sastādīt labāko ēdienkarti, kas atbildīs arī Jūsu budžetam.

Franču Maize – iecienīta konditoreja Rīgā, kas saviem klientiem piedāvā gan izcilus gardumus pie kafijas tases, gan uzkodas un konditorejas izstrādājumus svinīgām reizēm. Lai arī kādas būtu Jūsu vēlmes un vajadzības, Franču Maize ir teicama izvēle. Ejiet ciemos uz konditoreju Rīgā, Matīsa ielā vai apmeklējiet interneta vietni www.francumaize.lv, lai izvēlētos labāko!