Koka izstrādājumu – kublu un pirts mucu noma no Vud.lv

Ja ir vēlme jubilāru iepriecināt ar neaizmirstamu pieredzi, iesakām vud.lv piedāvāto koka dārza izstrādājumu nomu. Vud.lv piedāvā kublu un apaļo pirts mucu nomu, kas paredzēta novietošanai jūsu izraudzītā vietā. Dārza ballīte noteikti paliks atmiņā, ja tajā būs iespēja ieiet kārtīgā pirtī vai relaksēties ūdens masāžās kublā.

Daudzi no mums šādus kublus un apaļās mucu pirtis, iespējams, ir redzējuši citu cilvēku pagalmos un vienmēr ir domājuši, cik šādu produktu iegāde maksā un cik tos ir ērti lietot. Šī ir iespēja to izmēģināt.

Kubls ir liela ūdens vanna, kura tiek uzsildīta ar iebūvētas vai pievienotas krāsns palīdzību. Vud.lv produktu klāstā ir gan kubli ar iebūvētām krāsnīm, gan ārējām krāsnīm. Kublus ir iespējams pasūtīt ar ūdens procedūrām un LED apgaismojumu, kas to no vienkāršas peldes vannā padara par patīkamu un relaksējošu pieredzi. Kubli ir ražoti no stikla šķiedras, nerūsējošā tērauda un egles apdares dēļiem, kas tos padara gan drošus, gan izturīgus ilgtermiņā.

Pārvietojama mucu pirts ir lielisks veids kā iegūt savā rīcībā pirti, neceļot jaunu ēku vai neveicot lielus remontdarbus. Nomāt mucu pirti – tā ir iespēja uz vienu dienu kļūt par pirtnieku, kaut ikdienā tas nav iespējams. Jūs to varat nolikt jebkurā vietā, kur to ir iespējams pievest- pie ezera, savā dārzā vai pagalmā. Mucu pirtis savu popularitāti ir iemantojušas tādēļ, ka, lai gan savā izmērā ir daudz mazākas, joprojām nodrošina to pašu komfortu un pirts baudīšanas pieredzi kā parastās pirtis. Mucu pirtī atkarībā no tās izmēra var ietilpt no 4 līdz 6 cilvēkiem .

Gan kubli, gan pirts mucas ir pārvietojami un var tikt piegādāti uz jūsu izvēlēto vietu jums pieejamā laikā. Gan kubli, gan pirtis ir ar iebūvētām krāsnīm, tāpēc to darbināšanai nav nepieciešams papildus siltuma avots.

Koka izstrādājumu gatavošana ir vud.lv specialitāte. Kompānija ne tikai piedāvā dažādu koka izstrādājumu produktu nomu svētkiem vai saviesīgiem pasākumiem, bet arī nodarbojas ar šādu koka izstrādājumu ražošanu pēc individuāla pasūtījuma.