Kvalitatīvas kontaktlēcas internetā – Lensor

Ja līdz šim kontaktlēcas tika iegādātas vien optikas salonos, ir vērts apskatīt arī citu iespēju – kontaktlēcu iegādi internetā. Izvēloties uzticamu iegādes vietu, tas ir ērti, ātri un droši. Ja vēlaties izmantot šīs priekšrocības, ieskatieties uzņēmuma Lensor piedāvājumā, kur atradīsiet kontaktlēcas un citas optikas preces plašā izvēlē.

Interneta veikals piedāvā kvalitatīvus risinājumus no labākajiem ražotājiem. Apskatiet Lensor piedāvājumu interneta vietnē www.lensor.eu un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošās preces.

Svarīgi – pirms kontaktlēcu iegādes un lietošanas konsultējieties ar speciālistu un veiciet redzes pārbaudi. Ņemot vērā Jūsu vajadzības, vēlmes un dzīvesveidu, acu aprūpes speciālists ieteiks labāko risinājumu, kā arī konsultēs par pareizu kontaktlēcu lietošanu un kopšanu.

Kā iepirkties Lensor.eu interneta veikalā?

Vispirms apskatiet plašo optikas preču klāstu. Piedāvājumā ir vienas dienas, divu nedēļu, mēneša un pagarinātās lietošanas kontaktlēcas. Izvēlei tiek piedāvātas arī krāsainās kontaktlēcas, kas ir teicams veids, kā ātri izmainīt savu izskatu un tēlu. Krāsainās kontaktlēcas ir pieejamas gan ar redzes korekcijas funkciju, gan bez tās.

Izvēloties kontaktlēcas, ņemiet vērā speciālista ieteikumus. Iegādājieties tieši tās kontaktlēcas, kas ir norādītas izrakstītajā receptē. Pat ja ir vērojamas kādas izmaiņas Jūsu redzes asumā, acu komfortā vai Jūsu dzīvesveidā, pirms mainīt esošās kontaktlēcas uz citām, noteikti konsultējieties ar optometristu.

Veicot pasūtījumu, ir svarīgi pievērst uzmanību norādītajiem kontaktlēcu parametriem. Pārliecinieties, ka norādiet tieši kontaktlēcu receptē esošo informāciju. Tas ir nepieciešams priekš tam, lai būtu drošs par to, ka saņemsiet tieši Jūsu vajadzībām atbilstošas kontaktlēcas.

Kam vēl ir jāpievērš uzmanība?

Pievērsiet uzmanību arī nepieciešamajam lēcu skaitam. Atcerieties, ka Jums būs nepieciešamas uzreiz divas lēcas. Ja izvēlaties vienas dienas kontaktlēcas, aprēķiniet, kāds daudzums Jums būs nepieciešams līdz nākamajai kontaktlēcu iegādes reizei. Ir svarīgi arī atcerēties, ka jaunu kontaktlēcu iegāde jāveic laicīgi, jo to lietošanā ir jāievēro stingri termiņi – pretējā gadījumā var ciest acu veselība.

Tāpat ir jāpadomā par lēcu kopšanas prasībām. Interneta veikalā Lensor atradīsiet arī dažāda veida kontaktlēcu kopšanas līdzekļus un uzglabāšanas konteinerus, ko ērti varat pievienot savam pasūtījumam.

Iepērcieties internetā ērti, droši un ātri – www.lensor.eu.