Pirmajā augusta dienā Madonā norisināsies Starptautiskais motociklistu saiets

Motobraucēji, moto entuziasti un citi interesenti šī gada 1.augustā tiek gaidīti Madonā uz tikšanos Starptautiskajā motociklistu saietā. Pasākumā tiek gaidīts ikviens, kam motocikli ir sirdslieta vai vienkārši ir vēlēšanās aktīvi pavadīt laiku ģimenes vai draugu lokā, motociklu rūkoņas un labas mūzikas pavadībā.

Motociklistu satikšanās Madonā notiek katru gadu un tā ir iespēja gan satikties moto entuziastiem, gan radīt svētkus un iepazīties ar moto kultūru Madonas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem. Pasākumuar Madonas novada domes atbalstu organizē motoklubs “Free Hawks MC”.

Pasākuma programma ir piemērota jebkura vecuma un dzimuma pasākuma apmeklētājiem, tāpēc tiek gaidīti gan motociklisti, gan ģimenes ar bērniem un citi interesenti. Dienas gaitā paredzētas dažādas moto sacensības, aktivitātes dažāda vecuma apmeklētājiem un dažādu grupu koncerti. Pasākums norisināsies Saieta laukumā, Madonā, visas dienas garumā, no 12:00 līdz pat vēlam vakaram.

Lieliem un maziem motociklistu saieta apmeklētājiem visas dienas garumā būs pieejamas aktivitātes pilsētas Saieta laukumā. Frīstaila amatieri noskaidros labākos savā starpā “StuntFighters Cup 2020” Latvijas Streetbike Freestyle amatieru čempionāta laikā. Saieta laukumā ikviens varēs izmēģināt savu spēku un prasmes umurkumura iekarošanā, savukārt mazākos saieta dalībniekus priecēs dažādas radošās aktivitātes.

Motosporta cienītājiem būs iespēja sekot līdzi Baltijas kausam “Enduro Sprints”, kas visas dienas laikā norisināsies Smeceres silā. Madonieši un pilsētas viesi tiek aicināti uz motobraucēju saieta kulmināciju 17:30, kad norisināsies motociklistu saietu dalībnieku parādes brauciens pa Madonas ielām, kam  starta punkts būs Madonas kultūras nams un noslēgums pie Saieta laukuma.

Pasākuma neformālā daļa sāksies 16:00, kad uz skatuves kāps Latvijā pazīstami mūziķi – DJ B-MARK, VIŅA, Pulsa Efekts, Sub Scriptum un Fools on Parade. Starp mūziķiem sagaidāms arī Baltijas kausa “Enduro Sprints” noslēgums un apbalvošana. Motociklistu saieta vakara kulminācijā tiks sagaidīti leģendāro Latvijas grupu Linga un Credo koncerti.

Ieeja motociklistu saieta pasākumos ir bez maksas, tāpēc ikviens ir aicināts ņemt līdzi savu ģimeni un draugus. Ikviens spēs atrast sev piemērotu aktivitāti, neskatoties uz to, vai pats brauc ar moci vai nē.

Tiekamies motociklistu saietā!