PVC logi mājoklim: Ko ņemt vērā, izvēloties?

Tuvojoties pavasarim, daudzi sāk domāt par mājokļa labiekārtošanas darbiem, tostarp logu nomaiņu. Ja arī Jūsu plānos ir veco logu nomaiņa uz jauniem, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, ko ņemt vērā, lai izdarītu veiksmīgāko izvēli.

Ražotāju piedāvājumā atradīsiet dažāda veida logus, bet viena no populārākajām iespējām ir plastmasas logi. Tie ir izturīgi, viegli kopjami un pieejami arī cenas ziņā. Plastmasas logu rāmji nav pieejami tikai klasiski baltā krāsā, bet arī citos krāsu toņos, līdz ar to šis variants iederēsies dažādos interjeros.

Kvalitāte un garantija

PVC logi ir pieejami pie dažādiem tirgotājiem, tādēļ vērts apskatīt vairākus piedāvājumus. Pievērsiet uzmanību ne tikai logu cenai, bet arī kvalitātei un garantijai.

Logu klase

Jāņem vērā arī tas, ka pakešu logi iedalās klasēs:

  • Ekonomiskās klases logi ir laba izvēle ēkās bez īpašām siltumizolācijas prasībām, piemēram, dārza mājās un vasarnīcās;
  • Vidējās klases PVC logi ir piemēroti sērijveida dzīvojamām mājām;
  • Savukārt, Premium klases logi ir jāizvēlas ēkās, kur aktuālas paaugstinātas siltumizolācijas prasības.

Izvērtējiet savas vajadzības, lai saprastu to, kāda tieši veida plastmasas logi Jūsu situācijā būs piemērotākie.

Izgatavošanas laiks un montāža

Izvēloties logu iegādes vietu, pārliecinieties par to, ka logi tiek izgatavoti saprātīgos termiņos. Tāpat ir vērts jau sākotnēji noskaidrot to, vai tiek piedāvāta arī logu montāža. Pareiza logu montāža ir svarīga, lai nodrošinātu logu funkcionalitāti, tādēļ, ja pašiem nav atbilstošas pieredzes, šo darbu labāk ir uzticēt profesionāļiem.

Kvalitatīvi logi – Logu Nams

Ja ir nepieciešami kvalitatīvi logi, ieskatieties uzņēmuma Logu Nams piedāvājumā, kur atradīsiet plašu variantu klāstu. Uzņēmums tika dibināts 1999. gadā, un šajā laikā uzkrātā pieredze ļauj klientiem piedāvāt kvalitatīvus un ilgtspējīgus risinājumus. Zinošie Logu Nams meistari konsultēs un ieteiks labākos risinājumus, lai Jūs saņemtu labākos un ilgtspējīgākos logus.

Izvēlei tiek piedāvāti ekonomiskās, standarta un premium klases pakešu logi, kā arī izturīgie alumīnija un klasiskie koka logi. Piedāvājumā atradīsiet arī durvis, garāžu vārtus, palodzes un citus risinājumus. Izvēlieties pieredzi un kvalitāti! Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk www.logunams.lv.