Sportiska un noderīga dāvana – skrituļslidas! Kur tās iegādāties?

Fiziskas aktivitātes ir nepieciešamas ikvienam no mums, bet būsim atklāti – daudziem steidzīgajā ikdienas ritmā tām nepietiek laika vai apņemšanās un motivācijas. Tādēļ Tavās rokās ir iespēja sniegt kādam īpašam cilvēkam uzmundrinājumu, motivāciju un iedvesmu, lai nodarbotos ar sportu, uzdāvinot viņam īpašu dāvanu. Šajā rakstā mazliet tuvāk apskatīsim inline skrituļslidas – kādēļ tās var kalpot kā vērtīga dāvana ikvienam un kur tās iegādāties.

Kas raksturīgs inline skrituļslidām?

Inline skrituļslidas nereti tiek dēvētas arī kā Rollerblade skrituļslidas. Taču patiesībā Rollerblade ir viens no pirmajiem ražotājiem, kas sāka izgatavot inline skrituļslidas, bet mūsdienās ir daudz un dažādi citi zīmoli, kas piedāvā šī tipa skrituļslidas bērniem un pieaugušajiem. Vai zināji, ka pirmās inline skrituļslidas izgatavotas jau 1700. gadu beigās? To radītāji iedvesmojās no klasiskajām slidām, kuras lietojam ziemā, tādēļ tika nolemts radīt “slidas”, kuras piemērotas lietošanai vasarā.

Standarta inline skrituļslidām ir četri vai pieci ritenīši, kas izvietoti viens aiz otra. Skrituļslidu zābaks ir piestiprināts rāmim, kas notur ritentiņus vietā. Gultņi nodrošina ritenīšu brīvu kustēšanos ap asi. Vairāki modeļi, it īpaši bērnu skrituļslidas vai brīvā laika skrituļslidas aprīkotas ar īpašu bremzi, kas piestiprināta pie rāmja papēža daļā, visbiežāk, tikai vienam zābakam.

Vai skrituļslidas ir laba dāvana?

Skrituļslidas noteikti var būt lieliska dāvana, taču pirms tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, veiciet nelielu izpēti. Jau vairākas nedēļas vai pat mēnešus pirms gaviļnieka svētkiem netiešā veidā pavaicā viņam vai tuviniekiem par to, vai šai personai ir kāda pieredze skrituļslidošanā. Ja nē, zināsiet, ka labāk izvēlēties skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, kas piemērotas iesācējiem.

Ne mazāk svarīga ir arī personas gaume, piemēram, iecienītākā krāsa un kājas izmērs. Tāpat padomājiet arī par to, vai šis cilvēks skrituļslidas lielākoties izmantos telpās vai ārpus tām. Visbeidzot, ņemiet vērā, ka skrituļslidošana pieprasa arī aizsargaprīkojuma izmantošanu.

Kur nopirkt labas inline skrituļslidas?

Kvalitatīvas skrituļslidas nav tālu jāmeklē – tās vienuviet plašā klāstā atradīsi interneta veikalā Hokejapasaule.lv, kur pieejamas bērnu, vīriešu un sieviešu skrituļslidas no pasaulē zināmiem zīmoliem, tai skaitā, Bauer un Mission. Ienāc un izvēlies jau šodien!