Vizīte pie acu ārsta – kas par to jāzina?

Rūpējoties par acu veselību, svarīgas ir regulāras profilaktiskās redzes pārbaudes pie optometrista. Tās ir ieteicamas vismaz reizi divos gados. Taču, ja radušies kādi sarežģījumi un ir aizdomas par acu saslimšanu, jādodas pie acu ārsta oftalmologa. Tas ir speciālists, kurš nodarbojas ar acu saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu.

Kas jāņem vērā pirms vizītes?

Uz vīzīti pie acu ārsta ir svarīgi ņemt līdzi iepriekšējo izmeklējumu izrakstus, ja tādi ir bijuši. Tāpat ir būtiski speciālistu informēt par kopējo veselības stāvokli un lietotajiem medikamentiem, jo tas viss var ietekmēt arī redzes pārbaudes rezultātus.

Dodoties pie acu ārsta, līdzi jāņem arī brilles, ja tādas tiek izmantotas, kā arī redzes korekcijas līdzekļu receptes.

Kas notiek vizītes laikā?

Vizītē speciālists uzklausa sūdzības, veic atbilstošus izmeklējumus, uzstāda diagnozi, sastāda ārstēšanas plānu un konsultē pacientu. Ārstēšana veiksies labāk, ja izvēlēsieties speciālistu ilgtermiņa sadarbībai.

Redzes pārbaude bērniem

Redzes pārbaude bērniem ir valsts apmaksāts pakalpojums, un tā tiek veikta pie oftalmologa. Tomēr ļoti bieži, kad bērns jau ir sasniedzis skolas vecumu, vecāki izvēlas bērna redzi pārbaudīt pie optometrista. Tas gan ir maksas pakalpojums, bet ļauj izvairīties no garām rindām. Optometrists, ņemot vērā redzes pārbaudes rezultātus, var izrakstīt redzes korekcijas līdzekļus, kā arī, ja ir vajadzīgs, nosūtīt pie acu ārsta.

Piesakiet vizīti ātri un vienkārši – Redzesparbaude.lv

Vajadzīgs acu ārsts Rīgā vai citā Latvijas pilsētā? Ieskatieties interneta vietnē www.redzesparbaude.lv un piesakiet vizīti kādā no 49 optikas veikaliem visā Latvijā!

Uzņēmums “OC VISION” ir lielākais acu aprūpes uzņēmums Baltijas valstīs, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvus pakalpojumus iespējami plašam klientu lokam. Uzņēmuma partneru tīklā ir tādi labi zināmi optikas saloni kā OptiO, Vision Express, VIZIONETTE un citi. Tur, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, tiek nodrošināta precīza diagnostika un ārstēšana.

Neatkarīgi no tā – vajadzīgs acu ārsts Rīgā, optometrista konsultācija vai redzes pārbaude bērnam, ieskatieties www.redzesparbaude.lv un izvēlieties sev aktuālo pakalpojumu tuvākajā redzes pārbaudes vietā!